![Pop Up ΕΚΘΕΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟΥ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΣ](http://www.madebylilian.com/cdn/shop/articles/35.jpg?v=1570314470&width=3546)
Pop-Up ΕΚΘΕΣΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟΥ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΣ
αφνικά φέτος το αλοκαίρι...αντηθήκαμε χθες, α είπαμε τα βρήκαμε και σε 5 αποφαμε.α συνεργαστούμε με τη Μαρία στο χώρο της στην Άνω Σύρο όπου και θα παρουσιάσω κομμάτια από την πρόσφατη και την αλαιότερη δουλειά μου την Πέμπτη 21 και την Π ασκευήασκευή 22μως αυτό είναι μόνον η αρχή.αι και α...ας περιμένουμε α α πούμε από κοντά με τσιπουράκι, κουρκουμπίνια και πολύ .